BOŽIĆ JE TU!

Objavljeno : 21. pro 2022.

BOŽIĆ JE TU!

Kraj 2022. godine Kikići posvećuju pripremama za Božić. Kako bi nam atmosfera u sobi dnevnog boravka bila što opuštenija i ugodnija slušamo, pjevamo te plešemo uz božićne pjesme. Na blagdan Svete Lucije svako je dijete, zajedno s odgojiteljicom posadilo svoju božićnu pšenicu. Čitajući slikovnice na temu Božić djeca razvijaju vještinu slušanja, razumijevanje govora te pamćenje. Kikići su imali priliku sami izraditi svoje kolačiće sa slanim tijestom smeđe boje te božićnim modlicama. Likovni senzibilitet razvijali su ostavljajući otisak ruke temperom smeđe boje, koje su odgojiteljice kasnije pretvorile u sobove. Svaki dan djeca provode razne stolne igre po vlastitom interesu te napreduju iz dana u dan.

SRETAN I BLAGOSLOVLJEN BOŽIĆ TE SVE NAJBOLJE U NOVOJ GODINI ŽELE VAM KIKIĆI I ODGOJITELJICE!

Odgojiteljice: Patricija i Martina