KRIJESNICE U MAŠKARAMA

Objavljeno : 24. velj 2020.

KRIJESNICE U MAŠKARAMA

Skupina Krijesnice sudjelovala je u malim maškarama koje je organizirao grad Đurđevac 22.2.2020. u kostimima 101 dalmatinera. Djeci se priča o 101 dalmatineru toliko svidjela da smo je morali čitati iznova svaki dan te smo se odlučili za taj kostim. Uši za kostim su djeca napravila uz pomoć odgojiteljica te sama uređivala. Kostim je sašila naša krojačica Sanja, a mame i sestre su ga uređivale na radionici. Odgojiteljice su u ovom slučaju bile negativke koje hoće uloviti psiće. Uvježbali smo i koreografiju na pjesmu s kojom smo se predstavljali, iako je trema pred velikim brojem građana bila prisutna. Na kraju smo se zasladili ukusnim krafnama i zadovoljni čekamo sljedeću godinu kada ćemo se moći ponovno maskirati.

Odgojiteljice: Elizabeta i Slavica