RADIONICA „HOKUS POKUS“

Objavljeno : 9. svi 2022.

RADIONICA „HOKUS POKUS“

Djeca imaju neodoljivu potrebu da istražuju i upoznaju svijet oko sebe. U njihovoj prirodi je da dodiruju, prevrću, okreću, sklapaju, rasklapaju i dovode u razne odnose sve ono što vide i čime mogu manipulirati. Zato je dana 04.05.2022.  u skupini „Kapljice“ održana radionica roditelja i djece na temu „Hokus pokus“ u sklopu godišnjeg projekta skupine „Mali istraživači“. Svako dijete je uz pomoć roditelja pripremilo i izvelo jedan kratki pokus. Cilj radionice i izvođenja pokusa je ostvariti kontakte djece s jednostavnim znanstvenim pokusima na siguran i zanimljiv način, probuditi njihovo zanimanje za znanost i pružiti dodatna znanja i materijale za njihovo izvođenje. Veliko hvala svim roditeljima i Kapljicama na sudjelovanju!

Odgojiteljice: Mia i Klara