RADIONICA S RODITELJIMA MEDVJEDIĆA

Objavljeno : 6. ožu 2023.

RADIONICA S RODITELJIMA MEDVJEDIĆA

22.2.2023. provedena je prva ovogodišnja radionica s roditeljima u odgojnoj skupini Medvjedići. Roditelji, odnosno mame, odazvale su se u velikom broju te s velikom željom pokazale suradnju i volju izrađivati nove igračke za svoju djecu. Budući da su boje naš ovogodišnji projekt, odlučile smo organizirati i radionicu na tu temu.  Mame su koristile vlastita pomagala – škare te izrezivale samoljepljivu foliju u četiri osnovne boje kojom su zatim oblijepile tvrde kartonske tuljce kojom će djeca imati mogućnost graditi, konstruirati, razvrstavati i sve što dječja mašta poželi. Također, izrađivali smo nove stolne igre koje će djeci omogućiti razvoj fine motorike (manipuliranjem pincetom, pridruživanjem krugova u boji), prepoznavanje i imenovanje boja te klasificiranje prema boji pomoću pom pom loptica, drvenih štapića.

Ovim putem zahvaljujemo roditeljima na odazivu i velikoj pomoći. Djeca već uživaju u novim igrama i igračkama koje će im koristiti i u daljnjem razvoju tijekom boravka u vrtiću.

Odgojiteljice: Monika i Marija