VESELI BOŽIĆ U LAVIĆIMA

Objavljeno : 23. pro 2020.

VESELI BOŽIĆ U LAVIĆIMA

Bliži nam se blagdan Božić, pa smo ga odlučili proslaviti na naš, veseo način. Lavići su s uzbuđenjem proučavali i igrali razne igre pripremljene i izrađene za njih. Uparivali su kuglice raznih boja, proučavali fotografije Djeda Božićnjaka, ukrašavali borove pomponima raznih boja te isto tako stavljali sobovima nosiće odgovarajuće boje. Na taj način učili su boje, ali i preciznost pokreta. Prilikom raznih aktivnosti djeca su strpljivo čekala svoj red. Na ostalim stolovima djeci su bili ponuđeni borovi napravljeni od tkanine na kojima su lijepili kuglice na čičak i otvarali i zatvarali razne zatvarače. Likovna aktivnost im se isto tako jako svidjela jer smo pomoću otisaka njihovih ruku izradili predivne boriće. Uz predivne zvukove Božićnih pjesama Lavići su se rasplesali  i zapjevali u Božićnom duhu. Sobu smo ukrasili Božićnim motivima i ukrasima te smo spremni radosno proslaviti Božić.

Odgojiteljice: Iva i Žaklina