ZEČIĆI U ISTRAŽIVANJU ZVUKA

Objavljeno : 19. pro 2023.

ZEČIĆI U ISTRAŽIVANJU ZVUKA

U sklopu godišnjeg projekta na temu glazbe, dana 11.12.2023. godine održali smo kreativnu radionicu za roditelje.  Odgojitelji i roditelji su izrađivali razne zvečke ( od PVC žlica, poklopaca, kinder jaja i praporaca). Osim zvečki, izradili smo i bubnjeve, šuškalice kako bi Zečići mogli svakodnevno istraživati i uživati u glazbi.

Iako nam je tema projekta glazba, na interes djece roditelji su izradili i cestu za vozila.

Proteklih smo tjedana o glazbi i glazbenim instrumentima učili na razne načine. Pjevali smo pjesmice, plesali u kolu, osluškivali zvukove iz prirode i instrumente sa CD- playera. Finu smo motoriku razvijali kroz različite glazbene poklapalice.

Suradnju sa roditeljima zaokružili smo druženjem i vožnjom vlakićem po gradu Đurđevcu. Zahvaljujemo se svim roditeljima koji su surađivali u našem projektu.

Kako su se Zečići igrali i što su sve istraživali pogledajte u našoj galeriji

Odgojiteljice: Gordana i Branka