Rješenje o upisu:

Rješenje o upisu 2017-2018

Upis djece u jaslice i vrtić

Dječji vrtić Maslačak OGLAŠAVA predbilježbe djece za smještaj u jaslice i vrtić za pedagošku godinu 2017./2018.

Da bi svoje dijete upisali u naš vrtić potrebno je popuniti i potpisati zamolbu, te odgovarajući upitnik:

ZAMOLBA ZA UPIS U VRTIĆ I JASLICE (kliknite i isprintajte)

POTREBNA DOKUMENTACIJA ZA UPIS DJETETA U VRTIĆ/JASLICE

Uz Zahtjev za upis djeteta u vrtić/jaslice potrebno je priložiti:

1. Popunjeni obrazac sa podacima o djetetu za upis u jaslice/vrtić
  2. Preslike rodnih listova sve djece u obitelji
  3. Preslike osobnih iskaznica oba roditelja/skrbnika ( kopirati obje strane )
  4. Uvjerenje MUP-a o prijavljenom prebivalištu/boravištu djeteta
  5. Uvjerenje MUP-a o prijavljenom prebivalištu/boravištu oba roditelja/skrbnika
  6. Potvrdu liječnika o obavljenom sistematskom zdravstvenom pregledu
    predškolskog djeteta
  7. Presliku knjižice imunizacije djeteta ( knjižica cijepljenja )
  8. Potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o zaposlenju roditelja/
    skrbnika

*Dodatna dokumentacija – dostavlja se ako postoji pravo ili priznati status ( nije obavezno )

1. Preslika Izvadka iz matice rođenih za samohranog roditelja koji nije bio u bračnoj zajednici
  2. Dokaz o statusu roditelja hrvatskog branitelja ili stradalnika Domovinskog rata
  3. Dokaz o statusu roditelja kao korisnika doplatka za pomoć i njegu u punom iznosu
  4. Preslika važećeg rješenja o doplatku za djecu
  5. Dokumentacija kojom se dokazuje status djeteta sa teškoćama u razvoju, sukladno odredbama članka 6.alineja 1. Državnog pedagoškog standarda predškolskog odgoja i obrazovanja ( NN broj: 63/08 i 90/10 )
  6. Potvrda centra za socijalnu skrb za djecu smješetenu u udomiteljskim obiteljima
  7. Suglasnost nadležne Općine/Grada o sufinanciranju boravka djeteta u Dječjem vrtiću „Maslačak“ Đurđevac za djecu koja imaju prijavljeno prebivalište izvan područja Grada Đurđevca

Pravilnik o uvjetima i načinu ostvarivanja prednosti pri upisu djece u Dječji vrtić “MASLAČAK“” Đurđevac možete pronaći ovdje – PRAVILNIK O UPISU DJECE.

Odluka o cijeni usluga Dječjeg vrtića “Maslačak” Đurđevac

Ekonomska cijena vrtića i jaslica u Dječjem vrtiću “Maslačak” Đurđevac određuje se u iznosu od 1.300,00 kuna mjesečno po djetetu.

Participacija roditelja – korisnika usluga u ekonomskoj cijeni određuje se u mjesečnim iznosima i to:

• boravak jednog djeteta 500,00 kuna
  • boravak drugog djeteta 300,00 kuna
  • boravak trećeg djeteta besplatno
  • samohrani roditelj 300,00 kuna
  • čuvanje mjesta 250,00 kuna
  • korištenje godišnjeg odmora 250,00 kuna

Plaćanje posebnih i obogaćenih programa:

• program ranog učenja engleskog jezika – kraći program – 110,00 kuna
  • primarni program obogaćen športskim programom – 85,00 kuna
  • igraonica od 3-6 godina – 85,00 kuna
  • program vjerskog odgoja – besplatno