ZEBRICE U MJESECU SIJEČNJU
Objavljeno : 30. sij 2025.
Siječanj razveselio nas je sa snijegom te smo svoje slobodno vrijeme proveli grudajući se, radeći snjegoviće, sanjkajući se. Uz snijeg obrađivali smo razne teme poput ledenog doba, zimskih životinja i ptica zimi. Igre su nam se najviše svodile na brojeve, pisanje riječi i na puzzle u kojima smo pokušali što više razvijati pozornost i pamćenje. Također smo uživali u mnogim likovnim aktivnostima kao što su izrada kućica za ptice, izrada pingvina, slikanje ptica zimi i mnoge druge. A da bi nam siječanj bio još veseliji proslavili smo rođendane, pjevali pjesmice, izrađivali čestitke i razgovarali o našim prijateljima, odnosno što im želimo, što sve znamo o njima i kroz navedene aktivnosti razvijali smo pozitivne emocionalne veze kao i odnos s vršnjacima.
Odgojiteljice: Lucija i Iva













