Ježići “kod doktora”
Objavljeno : 13. sij 2019.
Blagdani su iza nas, a prostor hodnika opremili smo u novom sjaju. Uveli smo centar liječnika u naš prostor te time obogatili simboličku igru.
Djeca su željno iščekivala kada će se moći poigrati u centru liječnika. Prvo smo napravili zdravstvene iskaznice na kartončićima, a neka djeca su se samostalno i potpisala na njih što je rezultiralo velikim zanimanjem za slova kod djece koja još ne pišu sama. U ulozi doktora i medicinske sestre okušali su se svi te se izmjenjivali i u ulozi pacijenata. Djeca su pokazala veliki interes, te ćemo postojeći centar obogaćivati i dalje prema interesu djece.
Kod nas bolesti nema, jer Ježići preventivnim pregledom rješavaju sve bolesti i zločeste bakterije.
Odgojiteljice: Tihana i Dubravka














