BLAGDANI U „PUŽIĆIMA“

Objavljeno : 18. pro 2023.

BLAGDANI U „PUŽIĆIMA“

Djeca skupine „Pužići“ aktivno su se pripremala za nadolazeće najljepše i najradosnije blagdane u godini. Svakodnevno smo slušali prigodne blagdanske pjesme, ukrašavali i tapkali temperom čizmice kao i kuglice za naše božićno drvce. Po prvi put prisustvovali smo i na predstavi povodom Sv. Nikole. „Pužiće“ je najviše od svega radovalo čitanje božićnih priča, listanje slikovnica te izvođenje malih scenskih improvizacija lutkicama za prste kojima kod djece nastojimo poticati govor kao i koncentraciju i pažnju. U suradnji s roditeljima realizirali smo božićnu radionicu na kojoj smo izrađivali razne stolno manipulativne igre kojom djeca proširuju svoju spoznaju i razvijaju finu motoriku. Ovim putem zahvaljujemo svim roditeljima na odazivu te želimo sretan Božić i vesele nadolazeće blagdane!

Odgojiteljica  Valentina