CENTAR PEKARE U “LEPTIRIĆIMA” I “PČELICAMA”

Objavljeno : 11. stu 2019.

CENTAR PEKARE U “LEPTIRIĆIMA” I “PČELICAMA”

Uoči Dana kruha, u zajedničkom prostoru „Leptirića“ i „Pčelica“, oformili smo novi centar za igru pekare. Pekaru smo opremili raznim pekarskim proizvodima i krušnom peći. Novi centar izazvao je veliko zanimanje. Djeca iz obadvije skupine zajedno su kreirala igru, surađivala, obogaćivala svoja saznanja. Dane kruha obilježili smo i u vrtiću, a „Leptirići“ su taj tjedan išli u posjetu pekari i radili kiflice s bakom Roštan. „Pčelice“ su se igrale brašnom i vodom te saznale kako nastaje tijesto. Roditelji su primjetili veliki interes djece za igru u našoj pekari. Zahvaljujemo mami Furlan koja se sjetila da doma ima pravu blagajnu i odlučila ju donijeti u vrtić te je time pomogla obogatiti dječju igru u našem novom centru.

Odgojiteljice: Renata i Anita, Ljiljana i Maja