DOBRO NAM DOŠLE ŽIRAFICE

Objavljeno : 29. ruj 2021.

DOBRO NAM DOŠLE ŽIRAFICE

Naše „Žirafice“ su po prvi puta zakoračile u jaslice. Tijekom prvih dana boravili su sa svojim roditeljima s kojima su istraživali i proučavali prostor u kojem će boraviti. Također su upoznali svoje odgojiteljice s kojima će provoditi vrijeme u jaslicama. Svakim danom djeca su se sve više igrala i prilagođavala jaslicama. Na početku je bilo suza, ali smo se krajem mjeseca već dobro adaptirali i više ne plačemo toliko. Kako bi se djeca što bolje adaptirala i osjećala sigurno važno nam je pružiti im emocionalnu potporu te stvarati ugodnu i veslu atmosferu, a najviše da im pružimo što više ljubavi i zagrljaja. Sada djeca najviše vremena vole provoditi igrajući se raznim igrama te vole boraviti u glazbenom centru. Djecu jako veseli vožnja u baby-busu te ih to umiruje. Malo nas je, ali još očekujemo nove prijatelje kojima se jako veselimo i jedva čekamo da nam dođu.

Odgojiteljice: Lucija  i Danijela