DRUŽENJE JEŽIĆA S RODITELJIMA

Objavljeno : 13. srp 2020.

DRUŽENJE JEŽIĆA S RODITELJIMA

Ovu izazovnu pedagošku godinu Ježići su zaokružili druženjem s roditeljima u vinogradu obitelji Lovrak. Drugi puta ove pedagoške godine okupili smo se u vinogradu s ciljem da privedemo kraju naš cjelogodišnji projekt “stari običaji”. Druženje smo započeli starim igrama na otvorenom – vožnja u tačkama, skakanje u vrećama, povlačenje užeta, bacanje češera… čime smo kod djece potaknuli razvoj složenih motoričkih vještina. Roditelji su također bili zadovoljni igrama i rado su se uključili u aktivnosti sa svojom djecom. Djecu je razveselila prisutnost roditelja kao i pobjeđivanje u natjecanjima. Počastili smo se voćem, kiflicama i grickalicama koje su pripremili naši roditelji, a najuzbudljivija je bila vožnja u prikolici traktora i maloj prikolici za kvad vozilo. Kod djece smo aktivno potaknuli razvoj pripadanja skupini i obitelji u lijepom okružju i još ljepšoj prirodi. Veliko hvala obitelji Lovrak što su nas opet ugostili. Još jedna uspješna pedagoška godina je iza nas, a mi se veselimo ljetu i novim pustolovinama.

Odgojiteljice: Tihana i Dubravka