GLJIVICE U RADOSNOM IŠČEKIVANJU BOŽIĆA

Objavljeno : 23. pro 2020.

GLJIVICE U RADOSNOM IŠČEKIVANJU BOŽIĆA

Prosinac  je mjesec radosti, darivanja i zajedništva. U skupini “Gljivice” ovog prosinca otvorili smo novi centar, a to je naravno bio božićni centar. To je postalo mjesto okupljanja pjevanja i pričanja božićnih priča. Kroz cijeli advent djeca su svakodnevno otvarala zadatak koji je trebalo izvršiti, kao npr. izraditi adventski vijenac, adventsku spiralu, posaditi pšenicu, izraditi ukras za bor od cimeta, izraditi ukrasnu vrećicu za darivanje, anđela čuvara i mnoge druge. Djeca su s veseljem iščekivala novi zadatak i brojali koliko ih dana dijeli do Božića. Svakim odrađenim zadatkom Božić je bio sve bliže, a mi sve uzbuđeniji, sretniji i radosniji.   Cilj nam je bio da djeca osjete duh Božića i to nam je na naše veliko zadovoljstvo i uspjelo.

Gljivice Vam od srca žele SRETAN BOŽIĆ I SRETNIJU 2021. GODINU!

Odgojiteljice: Ljiljana i Ana