JEŽIĆI U POSJETU OSNOVNOJ ŠKOLI ĐURĐEVAC

Objavljeno : 26. sij 2021.

JEŽIĆI U POSJETU OSNOVNOJ ŠKOLI ĐURĐEVAC

Ježići su danas vrlo uzbuđeni bili zbog posjeta Osnovnoj školi. Donijeli su svoje pernice na koje su bili jako ponosni te nestrpljivo čekali polazak. U školi nas je dočekao pedagog Nikola koji nas je uveo u jednu od učionica. Djeca su se smjestila u klupe te znatiželjno upijala sve vizualne poticaje oko sebe. Predstavio se djeci te isto zamolio i njih, a djeca su ponosno dizala ruke i odgovarala na pitanja. Imali su svakojake aktivnosti, te su malo crtali, malo pisali, pa razgovarali i odgovarali na postavljena pitanja. Čak i djeca koja su inače malo sramežljiva rado su istupala i „odgovarala“ ispred ploče. Ježići su pohvaljeni i od strane psihologinje koja nam se pridružila, znali su odgovore na sva postavljena pitanja. Prošli smo malo i kroz prostor škole, a i imali prilike malo se rastrčati u velikoj sportskoj dvorani. Počastili su nas kiki bombonima, a djeca puna doživljaja vratila su se u vrtić na ručak. Mali Ježići postali su veliki, i vesele se polasku u školu.

Odgojiteljice: Tihana i Dubravka