KAD U VRTIĆ DOĐEŠ TI SVI ĆEMO SE IGRATI

Objavljeno : 12. srp 2021.

KAD U VRTIĆ DOĐEŠ TI SVI ĆEMO SE IGRATI

Srčeka se sva sakupljaju na doručak, u posljednje vrijeme ako žele još sama dolaze do servisnih kolica i uzimaju hranu. Ali što bi bio doručak bez brkova. Kasnije imamo jutarnji krug u kojem se dodajemo loptom i izgovaramo svoje ime, ime prijatelja pored nas…kako bi se svi vidjeli i saznali tko je u vrtiću. U aktivnosti često pristupamo pomoću slikovnica koje su tematski odabrane. Ponekad i sama djeca preuzmu ulogu odgajatelja. Čitamo, listamo, imenujemo i razgovaramo što vidimo. Po stolovima u sobi su didaktični materijali koji su odgojiteljice pripremile za taj dan. Brojimo, klasificiramo i istražujemo. Likovno izražavanje raznim tehnikama dostupne su djeci u svakom trenutku. Srčeka odlaze i na veliko dječje igralište i prilikom toga pomažu prijateljima. Nadam se da ste uživali u malom presjeku dnevnog rada u vrtiću i vidimo se sutra.

Odgojiteljica Sabine i med. sestra Mirjana