KIKIĆI U POSJETI ĐURĐEVAČKOJ SAHARI

Objavljeno : 3. svi 2021.

KIKIĆI U POSJETI ĐURĐEVAČKOJ SAHARI

Odgojna skupina KIKIĆI posjetila je Đurđevačku Saharu na poziv jednog od roditelja naše skupine, tate Damira H.

On nas je pozvao da djeca vide malu devu, prinovu koja je atrakcija za svu djecu. Rado smo se odazvali , pogotovo što je nismo vidjeli uživo do ovog susreta. Ponijeli smo joj jabuke i mrkvice da je malo počastimo. Djeca su bila oduševljena, a ona nam je pozirala kao da je znala da smo došli zbog nje. Zahvaljujemo se tati Damiru koji nas je lijepo primio i razveselio našu skupinu. Djeca su ponudila i da joj daju ime koje se sada traži. svi smo se složili da bi se mogla zvati KIKICA ili KIKA…Nadamo se da će nas još dugo uveseljavati kao i odrasle deve i ostale životinje iz naše Đurđevačke Sahare.

Odgojiteljice  Ana i Marina