OPET SMO ZAJEDNO

Objavljeno : 26. ruj 2023.

OPET SMO ZAJEDNO

S početkom nove pedagoške godine 2023/2024. naše Žirafice borave u novoj sobi prepunoj novih igračaka i poticaja.

Prvi dani u novoj sobi kod djece je izazvalo uzbuđenje i djeca su s velikom radošću upoznavala i istraživala novi prostor.

U skupinu su nam stigla i dva nova dječaka ( kasnije će nam se pridružiti i jedna djevojčica) koje su djeca rado prihvatila.

Djeca su rado boravila u svim novim centrima osmišljavajući i igrajući razne igre u njima, razvijali grubu i finu motoriku, likovno se izražavali,puno plesali i pjevali i bogatili svoj rječnik.

Već na samom početku nove pedagoške godine proslavili smo i tri rođendana, a i oprostili se od našeg prijatelja koji nam je jedan dan došao u posjetu.

Veselimo se novim izazovima, spoznajama i iskustvima u brojnim aktivnostima koje nas čekaju.

Odgojiteljice: Danijela i Katarina