OPROŠTAJ ZVONČIĆA S VRTIĆEM

Objavljeno : 6. srp 2020.

OPROŠTAJ ZVONČIĆA S VRTIĆEM

Za predškolce završava njihovo najbezbrižnije doba djetinjstva iz kojeg će nositi najljepša sjećanja. Tako su i naši Zvončići stigli do kraja svog putovanja kroz naš vrtić i uskoro će ih školsko zvono pozvati k sebi.  U utorak, 30. lipnja, održana je završna svečanost kojom su se naši Zvončići oprostili od svog vrtića, prijatelja i odgojiteljica. Vladalo je veliko uzbuđenje isprepleteno sa veseljem zbog završetka jednog razdoblja u životu i početka drugog i sa tugom zbog rastanka od vrtića, prijatelja i odgojiteljica. Kroz program protkan dramatizacijom, stihovima i pjesmom, djeca su svojim roditeljima pokazala jedan mali dio onoga što su radili svakodnevno u vrtiću.  Na kraju programa mali maturanti su dobili prigodne kapice i diplome, te zajedničku fotografiju za uspomenu na bezbrižne vrtićke dane.  Našim Zvončićima i njihovim roditeljima veliko hvala na odličnoj atmosferi i divnim uspomenama koje ste nam ostavili u vrtiću. Sretan vam nastavak putovanja.

Odgojiteljice: Žaklina, Ana i Helena