PČELICE U RAZNIM IGRAMA

Objavljeno : 2. srp 2019.

PČELICE U RAZNIM IGRAMA

Dolaskom vrućih dana Pčelice sve više vremena provode u aktivnostima na otvorenom. Na terasi ima hladovine tako da možemo tamo boraviti dulje vremena. Za djecu smo pripremile aktivnosti koje najviše vole, a to su razne igre vodom. Svakodnevno brinemo o cvijeću koje smo posadili u proljeće. Vrlo smo sretni što smo dobili nove sprave na igralištu u blizini jaslica. Djeca se spuštaju niz tobogan, njihaju na raznim njihaljkama…Igre u pijesku uvijek privuku interes djece, a mi ih nastojimo obogatiti raznim posudicama za punjenje pijeskom, kopanje i sl. Igrajući se na otvorenom djeca pokazuju svoju prirodnu radost i radoznalost, razvijaju se vještine na svim razvojnim područjima i zadovoljava potreba za kretanjem.

Odgojiteljice: Renata i Mirjana