SLIKAMO VODENIM BOJAMA

Objavljeno : 7. pro 2020.

SLIKAMO VODENIM BOJAMA

Svakodnevno s djecom provodimo aktivnosti s ciljem razvoja njihovih vještina, stjecanja novih iskustava i spoznaja. Djeca svemu pristupaju u skladu s njihovim interesima. Ovoga puta radili smo vodenim bojama. Većina njih nije imala priliku isprobati ovu likovnu tehniku. Obukli smo svoje kute i krenuli. Interes je bio velik. Neki su došli sa sigurnošću i jedva čekali, neki su promatrali i tek potom se priključili na našu inicijativu. U aktivnosti su se zadržali dugo, pogotovo pojedina djeca. Zebrice itekako znaju i vole sve što je novo i neistraženo te su veoma otvoreni i prihvaćaju nove stvari s lakoćom.

Usput zahvaljujemo Frankinoj baki što nam je obavila šoping kuta, te smo ostali suhi i čisti.

Odgojiteljice: Senka i Simona