STARIJE SKUPINE I LJETNE RADOSTI

Objavljeno : 9. srp 2024.

STARIJE SKUPINE I LJETNE RADOSTI

Sa smanjenjem broja djece došlo je do spajanja starijih odgojih skupina u jednu. Djeca borave u sobi dnevnog boravka skupine „Krijesnice“. Najprije su istraživali i upoznavali prostor u kojem borave. Razvijali su odgovornost i savjesnost prema stvarima koje nisu njihove. Razvijali su suradnju i stekli nove prijatelje.

Kroz tjedan, aktivnosti su vođene po interesu djece, tako smo boravili na vrtićkom bazenu, donijeli suncokret, igrali „vješala“, gradili i konstruirali, boravili u simboličkoj igri, otišli smo na sladoled i uživali u toplom vremenu. Suncokret smo promatrali, nabrojili dijelove, za što se koristi, koju su mu dijelovi jestivi. Kombinacijom tempera, vodenih boja i flomastera nastali su kreativni radovi suncokretovih polja.

Za vrijeme provođenja „Male škole plivanja“ djeca pažljivo slušaju kineziologa Renatu P. koja ih strpljivo uči tehnikama plivanja, ronjenja i održavanja na vodi.

 

Odgajateljica: Veronika i Dubravka

Skip to content