ZAVRŠNA SVEČANOST JEŽIĆA

Objavljeno : 23. lip 2021.

ZAVRŠNA SVEČANOST JEŽIĆA

Proteklog mjeseca Ježići su se upustili u “glumačke vode” te pripremali pravu pravcatu predstavu za svoje najmilije. Kako su u vrtićkim danima naučili i spoznali puno toga, rad na predstavi bio nam je samo dodatan izazov za učenje, igru i druženje. Radom na projektu “Čitajmo zajedno” dobili smo inspiraciju i poticaj za pripremanje predstave. Mudre glavice naučile su stihove, upamtili scene i pohvatali plesne korake. Sve ovo bilo je pravo zadovoljstvo djeci i rado su plesali, vježbali i glumili, te pokazali kako se trud i isplatio. Iznimno smo ponosne na naše Ježiće koji su sve odradili profesionalno i s puno energije. Želimo se zahvaliti i dragim nam roditeljima što su pripremili svojim odgojiteljima divne poklončiće. Hvala Vam još jednom. A našim velikim Ježićima želimo svu sreću u novim školskim izazovima, ponosne smo što ste izrasli u prave velike bistriće i sretne što ćete s lakoćom učiti i biti pravi đaci prvaci. Mi vas nećemo zaboraviti, djelić srca bit će uvijek “zauzet” našim Ježićima. Sretno.

A sada pogledajte kako je to sve izgledalo.

Odgojiteljice: Tihana i Dubravka