Završno druženje “Leptirića” i roditelja

Objavljeno : 2. srp 2019.

Završno druženje “Leptirića” i roditelja

„Leptirići“ i odgojiteljice pozvali su roditelje na zajedničko sportsko druženje. U dvorani smo zajedno s roditeljima održali skraćeni sat tjelesne i zdravstvene kulture gdje su djeca mogla pokazati sve svoje vještine. Roditelj i dijete su se međusobno natjecali na poligonu prepreka. Djeca su se jako trudila da budu brža, spretnija i da poštuju pravila. Roditelji su se ponijeli kao pravi partneri u natjecanju, ali su ipak malu prednost dali djeci. Djeca su nakon igre bila jako sretna i ponosna na svoj uspjeh. Nakon poligona odigrali smo igru dan- noć, pjevali smo i plesali pjesmice s pokretom. Druženje smo nastavili na terasi igrališta gdje smo se počastili voćem, sokovima, grickalicama i sladoledom. Djeca su taj dan bila jako sretna, ali i naredne dane, te su imali potrebu govoriti kako im je bilo lijepo- bili su ponosni i zadovoljni jer su imali svoje roditelje kao ravnopravne partnere u igri. Hvala svim roditeljima koji su se odazvali našem druženju i s djecom proveli jedno popodne u zajedničkoj igri.

Odgojiteljice: Katarina i Maja