ZVJEZDICE I GLJIVICE U ČAROBNOJ ŠUMI

Objavljeno : 23. pro 2020.

ZVJEZDICE I GLJIVICE U ČAROBNOJ ŠUMI

U sklopu priprema za nadolazeće blagdane skupine „Zvjezdice“ i “Gljivice“ zajednički prostor garderobe pretvorile su u „Božićnu šumu“. „Tom šumom juri sob sa saonicama punih darova kao znak da nam uskoro stiže Djedica sa iznenađenjem“.                                                            Cilj, koji smo si zadale, bio je probuditi čaroliju i ugodu svakog (i malog i velikog) tko uđe u taj prostor. Želja, kako djece tako i odraslih, da što duže borave u garderobi jasno nam kazuje da je cilj postignut.  No, nažalost djeca i odgojiteljice zbog strogih epidemioloških mjera u tom prostoru ne mogu provoditi zajedničke igre i aktivnosti. Najvažnije  i dovoljno je da djeca čaroliju, toplinu i ugodu blagdanskog ozračja nose u sebi kao lijepu sliku iz vrtića.

Odgojiteljice: Ana i Lijljana te Elizabeta i Tajana