BOŽIĆNA PREDSTAVA – DOGAĐAJ U BETLEHEMU

Objavljeno : 21. pro 2021.

BOŽIĆNA PREDSTAVA – DOGAĐAJ U BETLEHEMU

Prosinac je u dječjem vrtiću Maslačak započeo u Božićnom duhu. Djeca svih skupina pripremala su se za dolazak maloga Isusa s mnoštvom raznih aktivnosti kao što su izrada božićnih ukrasa, sijanje pšenice, izrada jaslica, izrada i ukrašavanje bora te još raznih aktivnosti. Djeca sudionici vrtićkog zbora marljivo su pripremala božićne pjesmice dok su se odgojiteljice dramske skupine vrtića izvela još jednu predstavu. Predstava pod nazivom ”Događaj u Betlehemu” na zanimljiv je način djeci prikazala kako je Isus došao na svijet. Predstavu je glazbeno popratio i dječji zbor vrtića Maslačak.

Vrijeme Adventa u Maslačku prošlo je u radosti i veselju, a tome se nadamo i u cijeloj idućoj novoj 2022. godini.

 

Skip to content