ČAROLIJA JESENI U NAŠEM VRTIĆU

Objavljeno : 12. lis 2018.

ČAROLIJA JESENI U NAŠEM VRTIĆU

Čarolija jeseni već je neko vrijeme ukrasila šarenilom naš vrtić i donijela divne mirise i boje svojim plodovima.

Istražujući i uživajući u njoj svim osjetilima, potičući cjelokupan razvoj djeteta bogatstvom materijala, koje su i roditelji marljivo prikupljali i pomagali u ostvarivanju naših aktivnosti, odlučili smo proslaviti i prirediti jesensko slavlje.

Naša dramska skupina vrtića ove je godine razveselila djecu predstavom. Ovoga puta to je bila “Ježeva kućica”. Djeca su bila oduševljena predstavom, prateći je uzbuđenim izrazima lica, povremenim komentarima  o njima najuzbudljivijem liku te smijehom i gromoglasnim pljeskom.

Boje jeseni prizivaju i mirise kestena, pa smo ove godine u suradnji s roditeljima prikupili kestena za našu „Kestenijadu“ koja se odvijala na igralištu dječjeg vrtića nakon predstave. Ovim putem zahvaljujemo tati našeg Petra koji nam je posudio uređaj za pečenje kestena. Većina djece je izdaleka nestrpljivo iščekivala slatke vruće zalogajčiće uz rasprave tko zna sam bolje očistiti pečeni kesten. Naš domar Vlado je u pečenju pravi stručnjak, a uvijek ima i pomoćnike.

Evo koliko je lijepa jesen u vrtiću.

 

Skip to content