DANI KRUHA 2016.

Objavljeno : 19. lis 2016.

DANI KRUHA U DJEČJEM VRTIĆU „MASLAČAK“ ĐURĐEVAC DANA 21.10.2016. GODINE – PETAK

OBAVIJEST/ZAMOLBA

Dana 21.10.2016. godine – PETAK u našem dječjem vrtiću obilježiti će se „DANI KRUHA 2016.godine“.

Molim vas da svojim doprinosom pomognete u obilježavanju ovog, za naš vrtić tradicionalno važnog i posebnog dana, tako što ćete zajedno sa svojom djecom kod kuće pripremiti proizvode od tijesta – krušne proizvode ( kruh, peciva, pogačice, kiflice itd. )

Tako ćete djeci približiti put izrade kruha i peciva od osnovnog sastojka do stola, a njihovim prijateljima u grupi omogućiti da svi zajedno slasno pojedu „trud i rad njihovih ruku“.

Molim da se ovoj zamolbu odazovu svi roditelji/skrbnici djece u pojedinoj odgojnoj skupini, a količina neka bude skromna.

U nadi da ćete prihvatiti ovu našu zamolbu, unaprijed vam svima zahvaljujem na trudu!