DANI KRUHA U DJEČJEM VRTIĆU “MASLAČAK”

Objavljeno : 23. lis 2018.

DANI KRUHA U DJEČJEM VRTIĆU “MASLAČAK”

U vrtiću se ovih dana kroz razne aktivnosti obilježavaju Dani kruha i zahvalnosti za plodove zemlje. U utorak, 23. listopada 2018.godine, vrtićanci su tako radosno s pjesmom dočekali vlč. Marka Raca i s njim kratko porazgovarali, a nakon toga uslijedila je zajednička molitva i blagoslov ukusnih proizvoda od brašna koje su djeca toga dana donijela u vrtić. Nakon blagoslova, djeca su se počastila finim blagoslovljenim kolačima, kruhom i pecivima, a na kraju dana su se počastili i roditelji koji su zaslužni za bogato aranžiranog  stola.

Svečanost Dana kruha pratili su i uvijek dragi gosti – gradonačelnik Hrvoje Janči i zaposlenici Grada Đurđevca Jelena Kokotić i Tea Zobunđija.

Skip to content