Dani otvorenih vrata u Maslačku

Objavljeno : 24. tra 2015.

Dani otvorenih vrata u Maslačku

Jučer su mnogi roditelji, bake i djedovi posjetili naš vrtić kako bi se družili sa svojom djecom uz bogate sadržaje. Predstava naših odgojiteljica „Vuk i sedam kozliča“ oduševila je djecu, a kako se činilo po izrazima lica, i roditelje.  Nakon predstave na igralištu ih je dočekala prava zabava.

Bilo je to jedno lijepo i ugodno popodne na zadovoljstvo sviju. Hvala svima koji su se odazvali našem pozivu i posjetili našu kuću. Hvala baki Konjarek na poklonjenom vremenu i znanju u šivanju, hvala Ivani Hadžija, hvala baki Janković i hvala gospodinu Čuriću na posuđenim starinskim spravama za igre.

Obzirom na odaziv, vidimo se na drugim Danima otvorenih vrata.

Djelatnici Dječjeg vrtića Maslačak

Skip to content