Djeca polaznici etno-tradicijskog programa na “Velikom blagdanskom koncertu”

Objavljeno : 19. pro 2021.

Djeca polaznici etno-tradicijskog programa na “Velikom blagdanskom koncertu”

Nakon pauze od godinu dana u Sportskoj dvorani Strukovne škole Đurđevac je održan Veliki blagdanski koncert u organizaciji Grada Đurđevca i Turističke zajednice Grada Đurđevca koji je još jednom potvrdio da u našem gradu postoji veliki glazbeni potencijal s kojim se može napraviti cjelovečernji kulturni program.

Đurđevačka publika je tako uživala u bogatom programu u kojem su nastupila i Etno- tradicijska skupina Dječjeg vrtića Maslačak pod vodstvom odgojiteljice Dubravke Markovica. To je ujedno bio prvi ovogodišnji nastup dječice polaznika Etno-tradicijskog programa.

Pred kraj koncerta gradonačelnik Hrvoje Janči, predsjednik Gradskog vijeća Željko Lacković te župnik Tomislav Leskovar svim su poželjeli obilje zdravlja, sreće, ljubavi, osobnog i poslovnog uspjeha u novoj 2022. godini.

Skip to content