DJEČJI VRTIĆ „MASLAČAK“ ĐURĐEVAC DOBIO DONACIJU INA – INDUSTRIJA NAFTE D.D.

Objavljeno : 4. tra 2019.

DJEČJI VRTIĆ „MASLAČAK“ ĐURĐEVAC DOBIO DONACIJU INA – INDUSTRIJA NAFTE D.D.

Donacijom INA – Industrija nafte d.d., vanjsko igralište Dječjeg vrtića „Maslačak“ Đurđevac opremljeno je sa 6 novih sprava – igrala za djecu. Radi se o tornju za penjanje, ljuljačkama, klackalici i 3 njihaljke. U suradnji s Gradom Đurđevcom i Komunalnim uslugama d.o.o. Đurđevac, napravljena je priprema za postavljanje igrala, a postavljanje je izvršila tvrtka iz Slovenije. Uz pomoć ove donacije dodatno je opremljen vanjski prostor dječjeg igrališta, sprave su osigurane antitraumatskim pločama, te je time djeci – polaznicima dječjeg vrtića ( njih preko 270 ), osiguran dodatni sadržaj za igru i razvoj grube motorike tijekom boravka na igralištu dječjeg vrtića.

Djeca su oduševljena novim igralima koja su odmah isprobana i sada su glavna „atrakcija“ na dječjem igralištu.

Ovim putem zahvaljujemo INI – Industriji nafte d.d. na ovoj vrijednoj i korisnoj donaciji.

Skip to content