Dječji vrtić Maslačak -nagrada na natječaju Volim Podravinu i Prigorje

Objavljeno : 16. svi 2019.

Dječji vrtić Maslačak -nagrada na natječaju Volim Podravinu i Prigorje

U koprivničkom kinu Velebit prošli tjedan je upriličeno svečano uručenje priznanja za najbolje dječje likovne i literarne radove na natječaju Turističke zajednice Koprivničko-križevačke županije „Volim Podravinu i Prigorje“. Ovogodišnja tema bila je „Podravci i Prigorci obogatili su veliku europsku obitelj“, a na natječaj su pristigla 25 likovna rada iz 11 vrtića, 96  likovna rada  učenika  iz 16 osnovnih škola s područja županije te 12 literarnih radova učenika iz  devet osnovnih škola. Polaznici Dječjeg vrtića Maslačak i odgojna skupina”Loptice” pod mentorstvom odgojiteljica osvojili su treću nagradu – Priznanje sa brončanim znakom za likovni rad.

 

 

Skip to content