Dječji vrtić Maslačak sudjelovao na Danima voća i u humanitarnoj akciji

Objavljeno : 8. lis 2022.

Dječji vrtić Maslačak sudjelovao na Danima voća i u humanitarnoj akciji

Dječji vrtić „Maslačak“ već godinama tradicionalno sudjeluje na manifestaciji „Dani voća“. Ova je godina čak 24. u obilježavanju istoga. Štand našega vrtića je ove godine bio humanitarnog karaktera. Dječji radovi te radovi odgojiteljica dječjeg vrtića prodavali su se kako bismo pomogli u liječenju djevojčice Klare. Ovim bismo se putem željeli zahvaliti svim roditeljima, rodbini, gradskim i županijskim zaposlenicima te slučajnim prolaznicima koji su posjetili naš štand i kupnjom ponuđenih proizvoda uvelike pomogli Klari te time pokazali svoju nesebičnost i spremnost na pomoć.

Starija odgojna skupina „Jagodice“ je i nastupom sudjelovala na spomenutoj manifestaciji. Najprije je otpjevala pjesme „Volim voće“ i „Voće“, a zatim recitirala stihove „Volim jesen“. „Jagodice“ su nakon završetka programa nagrađene velikim pljeskom publike, a najviše su ih razveselili Podravkin poklon paketić te jabuke.

 

Veliko hvala svima i vidimo se iduće godine.

 

Skip to content