DOBRODOŠLICA NA POČETKU NOVE PEDAGOŠKE GODINE

Objavljeno : 1. ruj 2021.

DOBRODOŠLICA NA POČETKU NOVE PEDAGOŠKE GODINE

DRAGA DJECO I RODITELJI,

ŽELIMO VAM DOBRODOŠLICU NA POČETKU NOVE PEDAGOŠKE GODINE, UGODAN BORAVAK U  NOVIM/STARIM PROSTORIMA I VESELIMO SE NOVOM ISKUSTVU I POČETKU OVE PEDAGOŠKE GODINE!

 

Za stariju djecu povratak u vrtić nastavak je igre, zabave, usvajanja novih znanja i vještina kroz igru, a za novu djecu početak novih prijateljstava i igre, a sve to u ugodnom, sigurnom i za razvoj poticajnom okruženju. Vrtić je djeci drugi dom i kao takav nastojimo da osigurava najbolje moguće Vašem djetetu, uz to se brinu odgojitelji i drugi stručnjaci koji imaju potrebnu količinu i kvalitetu znanja i vještina kojima potiču rast i razvoj Vašeg djeteta u cijelosti. Pozivamo Vas da zajedno s nama pođete na veselo putovanje kroz ovu pedagošku godinu.

 

 

                                                                                                                                            …..djelatnici Dječjeg vrtića „Maslačak“

Skip to content