Doček Djeda Božićnjaka

Objavljeno : 18. pro 2017.

Doček Djeda Božićnjaka

U dvorani Osnovne škole Grgura Karlovčana u organizaciji Grada i Turističke zajednice u subotu 16.12.2017. godine održana je podjela poklona uz nastupe djece polaznika sportsko-ritmičke igraonice vrtića Maslačak i učenika Osnovne škole Grgura Karlovčana. Okupljene je pozdravio i gradonačelnik Hrvoje Janči koji je svima poželio sretan Božić i Novu godinu, a svim mališanima je preporučio da i iduće godine budu dobri kao i ove tako da nam Djed Božićnjak dođe i slijedeće godine te da nam donese ljepše vrijeme. Dolazak Djeda Božićnjaka i njegovih pomoćnika vilenjaka u dvoranu željno su dočekala brojna djeca. Roditelji, bake, djedovi i svi prisutni za vrijeme trajanja programa mogli su obići i kupiti blagdanske ukrase koje su izradili učenici. Nakon podjele poklona Djed Božićnjak se nastavio družiti s djecom uz zajedničko fotografiranje.

Skip to content