Đurđevo 2018. – nastup djece polaznika Etno-tradicijskog programa

Objavljeno : 23. tra 2018.

Đurđevo 2018. – nastup djece polaznika Etno-tradicijskog programa

U sklopu obilježavanja imendana našeg grada Đurđevca, djeca polaznici Etno-tradicijskog programa s voditeljicom Dubravkom Markovica nastupili su na dva velika događaja u gradu. Prvi je bio 21.04. 2018. u sklopu koncerta “Svojem gradu za imendan” u organizaciji KUD-a Petar Preradović, a drugi je nastup bio 22.04.2018. godine u sklopu “Prve revije šminke i frizura” u organizaciji Srednje strukovne škole iz Đurđevca. Učenice i učenici 1., 2., i 3. razreda Srednje strukovne škole- smjer frizer prije samog nastupa su našim polaznicama isplele tradicijske frizure. Veliko hvala prof. Anici Čorba i Željki Grubenski na pozivu i suradnji.

Skip to content