DV MASLAČAK VAS POZIVA NA DANE KRUHA-DANE ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Objavljeno : 12. lis 2018.

DV MASLAČAK VAS POZIVA NA DANE KRUHA-DANE ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Dječji vrtić „Maslačak“ Đurđevac, Udruga Lijepa naša i Grad Đurđevac pozivaju vas na Svehrvatsku smotru Dani kruha-dani zahvalnosti za plodove zemlje koja će se dana 14.listopada 2018. godine s početkom u 10:00 sati održati na Trgu sv.Jurja u Đurđevcu.

Organizator smotre je Udruga Lijepa naša, a ove godine je Dječji vrtić „Maslačak“ Đurđevac kao nositelj „Zelene zastave“ i vlasnik statusa međunarodne Ekoškole jedan od suorganizatora.

Svečano otvorenje Smotre predviđeno je za 10:00 sati, nakon čega će se svi sudionici u procesiji uputiti u crkvu Sv.Jurja u Đurđevcu na svetu misu s početkom u 11:00 sati. Misu zahvale za Božja dobročinstva predvodit će varaždinski biskup mons. Josip Mrzljak.

Izložbeni prostori sudionika biti će postavljeni na Trg sv.Jurja od 09:00 sati te će se moći razgledati do 13:30 sati.

Pridružite nam se i budite dio ove jedinstvene manifestacije u našem Gradu.

 

Skip to content