Eko skupina u emisiji “Biljni svijet”

Objavljeno : 15. tra 2020.

Eko skupina u emisiji “Biljni svijet”

Eko skupina Dječjeg vrtića “Maslačak”  zajedno sa svojim odgojiteljicama Ljiljanom L. i Valentinom M. posjetila su Agro kuću u Koprivnici u svrhu snimanja radijske emisije pod nazivom „Biljni svijet“.

Gospodin Boris proveo je djecu kroz trgovinu i prostorije gdje su djeca imala prilike promatrati i vidjeti što se sve tamo nudi za prodaju, od poljoprivredne opreme, alata,  dekoracija za vrt pa sve do sadnica cvijeća i raznih vrsta biljki i sjemenja.

Tema radijske emisije bila je „Maslačak“. Djeca su ispričala sve što znaju o toj biljci; kako izgleda, gdje raste te otpjevala pripjev naše himne vrtića. Odgojiteljice su kratko predstavile eko grupu te aktivnosti koje provode u skupini.

Ova posjeta bila je za djecu puna bogatog iskustva i proširila kod djece spoznaju o biljnom svijetu ujedno kako se i zvala emisija.

 

Skip to content