Erasmus+ mobilnosti u Francuskoj

Objavljeno : 7. ožu 2023.

Erasmus+ mobilnosti u Francuskoj

U sklopu projekta Erasmus+ u Dječjem vrtići Maslačak Đurđevac započele su prve dvije mobilnosti. S obzirom na postavljene ciljeve Erasmus + KA1 projekta „Želimo bolje“, dvije odgojiteljice, Tihana Švetak i Marija Vinković te ravnateljica Marija Čupen Tomica otputovale su u Francuski gradić Nicu kako bi stekle nova znanja koja će naknadno podijeliti sa ostalim stručnim osobljem vrtića, ali i šire. Odgojiteljica Tihana Švetak obrazovat će se o trendovima digitalnog učenja na otvorenom. Upoznat će korištenje digitalnih alata u kombinaciji sa fizičkom aktivnosti ili kretanjem, a da nije samo i isključivo sjedenja pred ekranom! Naučit će kako uspješno spojiti informacijsko – komunikacijske tehnologije sa kreativnim i kvalitetnim boravkom na otvorenom. Odgojiteljica Marija Vinković i ravnateljica Marija Čupen Tomica će na svojoj mobilnosti stjecati znanja o metodama provođenja inkluzijskog odgoja i obrazovanja u predškolskom sustavu. Naučeno će prenijeti ostalim odgojiteljicama u vrtiću kako bi se stečena znanja implementirala u neposredni rad svih odgojno – obrazovnih skupina vrtića.

 

Skip to content