ERSTE BANKA DONIRALA DEVET RAČUNALA DJECI VRTIĆA MASLAČAK ĐURĐEVAC

Objavljeno : 13. srp 2018.

Djeca polaznici Dječjeg vrtića “Maslačak” Đurđevac donacijom Erste banke poslovnice u Bjelovaru, dobili su devet kompleta računala za opremanje digitalnih kutića u novoopremljenom vrtiću. U ovoj godini, kada intenzivno radimo na poticanju jezično-govornog razvoja i rane pismenosti, ovakva donacija nas posebno raduje i omogućuje djeci rano upoznavanje sa suvremenim tehnologijama. Pravilno korištenje računala, na zanimljiv i kvalitetan način, obogaćuje djetetov razvoj. Djeca vrlo lako usvajaju pravila rada na računalu, bilo da je riječ o igranju računalnih igara, crtanju, pregledavanju slika ili prvim pokušajima pisanja, odnosno korištenja Interneta.

Računala je preuzela v.d.ravnateljica Marija Čupen Tomica.

Skip to content