GABRIJEL NAGRAĐEN NA NATJEČAJU DUZS-a

Objavljeno : 21. lip 2019.

GABRIJEL NAGRAĐEN NA NATJEČAJU DUZS-a

Na ovogodišnji natječaj kojeg je organizirala Državna uprava za zaštitu i spašavanje poslali smo radove djece polaznika likovne radionice. Djeca su se izražavala raznim likovnim tehnikama na temu katastrofe i snaga sustava civilne zaštite.

Gabrijel Š. je sa svojim radom „Požar u šumi“ u tehnici suhi pastel pod mentorstvom odgojiteljice Renate Kovačić osvojio vrlo visoke rezultate. Osvojivši treće mjesto na županijskoj razini njegov je rad odabran za natjecanje na državnoj razini i tamo je osvojio 2. mjesto.

Gabrijel je u pratnji svojih roditelja, mentorice i ravnateljice vrtića u Županijskoj upravi Koprivnica na Svečanoj dodjeli priznanja preuzeo vrijednu nagradu i priznanja.

 

Skip to content