Ivica i Marica za naše pripravnice

Objavljeno : 23. stu 2012.

Mlađa odgojna skupina “Iskrice” u sklopu svog projekta “Bajke” provela je aktivnost za naše kolegice volonterke, na temu: Bajke – Ivica i Marica.

Putem kratke dramatizacije koju su izvele odgojiteljice djeca su motivirana da izaberu nešto od ponuđenih aktivnosti (centar slikovnica – radne bajke i slikovnice, centar kuhinje – izrada kućice od slatkiša, kolačići, likovni centar – ukrašavanje vještičinog šešira, bojanke, manipulativni centar – memory, slagalice, logičke tablice, centar građenja – taktilna igra – hodamo po različitim prirodnim materijalima. Na taj način smo ostvarili sve razvojne zadatke.

Zahvaljujemo roditeljima bez čije pomoći nebi mogli ostvariti planirane aktivnosti.

Odgojiteljice: Vesna Šoštarić i Marija Čupen Tomica

Skip to content