IZLET U ZAGREB

Objavljeno : 2. svi 2023.

IZLET U ZAGREB

Zadnji petak mjeseca travnja starije odgojne skupine Zvjezdice, Jagodice i Kapljice uputile su se na cjelodnevni izlet u grad Zagreb. S punim ruksacima i neizmjernim veseljem uputili su se autobusom do Zagreba. Nakon vesele, ali mirne vožnje stigli smo do prvog odredišta – dječjeg kazališta „Dubrava“ gdje smo u pauzi do početka predstave imali kratku zakusku. Predstava „Kraljevna na zrnu graška“ bila je pomalo neobična, modernistička, što se djeci jako svidjelo i s uvećanom razinom pažnje i koncentracije pratili su je od početka do kraja. Nakon predstave smo otišli na ručak do McDonald’sa gdje smo se svi zajedno kratko poigrali na igralištu te se uputili do zadnjeg odredišta našeg izleta – zoološkog vrta. U zoološkom vrtu najviše su im se svidjele „velike životinje“ kako kažu, jer su one manje životinje bile sakrivene u svojim nastambama. Za vrijeme obilaska zoološkim vrtom, djeca su neprestano iskazivala sreću i oduševljenje što su konačno imali priliku vidjeti životinje o kojima su puno čuli u vrtiću, a nisu ih do sada nikada vidjeli. Na povratku kući, razmjenjivali su doživljaje i dojmove predivno provedenog dana te su ubrzo nakon toga utihnuli i utonuli u san.

Sretno smo stigli do našeg vrtića gdje su djecu dočekali roditelji i gdje smo ih otpratili njihovim kućama.

 

 

Skip to content