JOŠ JEDNA USPJEŠNA PEDAGOŠKA GODINA „MASLAČKA“

Objavljeno : 1. srp 2021.

JOŠ JEDNA USPJEŠNA PEDAGOŠKA GODINA „MASLAČKA“

Početkom ljetnih mjeseci se pedagoška godina u dječjem vrtiću polako privodi kraju i počinju pripreme za novu. Dječji vrtić „Maslačak“ Đurđevac je ove pedagoške godine uspješno završio provedbu projekta „Maslačak za sve“ te prijavio provedbu njegove druge faze. Nabavljena je nova didaktička oprema, oprema za provedbu kraćih programa, informatička oprema i namještaj, a otvorena je i još jedna odgojna skupina. Ova godina je za sve nas bila izazovna, ali uz zajednički rad, organizaciju i suradnju rezultat rada dječjeg vrtića je i više nego pozitivan.

Zahvaljujemo cijelom kolektivu Maslačaka, odgojiteljicama, stručnim suradnicima, administrativnom i tehničkom osoblju na radu i trudu jer bez vas sve ostvareno ne bi bilo moguće. U novoj pedagoškoj godini želim vam svima puno uspjeha i uopće ne sumnjam da ćete uz ovakav rad kakav ste do sada pokazali svi vaši i ciljevi našeg „Maslačak“ biti ostvareni.

 

Ravnateljica

Marija Čupen Tomica

 

Skip to content