Kao prvo zagonetno drvo

Objavljeno : 13. ožu 2016.

Kao prvo zagonetno drvo

U Dječjem vrtiću „Maslačak“ u utorak 8.03.2016. godine posjetio nas je Matija Bobek „drveni majstor“  koji od raznobojnih i neobičnih drvca, riječnih i morskih naplavina, ukrasnih tikvica i ostalih  zanimljivih, čvrstih prirodnina poput žireva, oraha ili pak kore kokosovog oraha  izrađuje konstruktivne drvene igračke i koji provodi radionice za djecu, ali i odrasle.

Matija vjeruje da svakom djetetu treba dati priliku da se igra, da stvara, istražuje i uči uz neoblikovane elemente  prirodnog podrijetla, te da u takvoj „ugodnoj“ atmosferi istraživanja dođe ili ne dođe do rješenja.

Na radionicama su sudjelovala djeca odgojnih skupina „Balončići“, „Patkice“, „Ribice“, „Bombončići“  i  „Bubamare“, te su nas posjetili članovi Udruge “Mali princ” i predsjednik Udruge “A je to”.

Skip to content