Kockice i Iskrice u posjeti Policijskoj upravi Đurđevac povodom Dana policije

Objavljeno : 28. ruj 2023.

Kockice i Iskrice u posjeti Policijskoj upravi Đurđevac povodom Dana policije

Djeca odgojnih skupina Kockice i Iskrice u pratnji odgojiteljica, dana 28.rujna,2023., posjetila su PU Đurđevac povodom Dana policije. Tijekom posjete policijski službenici su im pokazali prostorije policijske uprave, te su ispričali što oni tu sve rade. Osim klasičnih uredskih prostorija djeca su mogla vidjeti ćelije za pritvor, policijske kombije, policijske aute, motore i slično. Također, mogli su istražiti i isprobati kako je biti u nekom od tih vozila. Osim toga, isprobati su mogli i policijske kacige, te promotriti neku od opreme koju policija nosi. Policija je demonstrirala kako psi traži drogu u automobilu, te su se za kraj svi zajedno fotografirali i počastili sokom i grickalicama.

Kako je bilo našim Kockicama i Iskricama pogledajte u foto galeriji.

 

Skip to content