Maškarada malih Maslačaka

Objavljeno : 6. ožu 2014.

Prošlog i ovog tjedna u našem vrtiću moglo se sresti svega, od vila do vještica, super junaka, raznih životinja i tko zna kakva još stvorenja. Maškare su bile vesele i trajale su gotovo dva tjedna. Povodom maškara dramska skupina za djecu je izvela predstavu „Zlatokosa i tri medvjeda“, a u utorak djeca su sudjelovala na maskembalu u gradu.

Sudjelovale su starije i srednje odgojne skupine. Leptirići, Iskrice i Zvjezdice bile su mješovite maske, dok su djeca starije skupine Loptice bila „ Liječnici“. Veoma su se svidjeli i publici i žiriju tako da su osvojili treće mjesto!

Ponosni smo i sretni. Sada smo već u nekim drugim aktivnostima i krećemo dalje u nove pobjede, a sva gore navedena bića koja ožive u veljači pozdravljamo do iduće godine.

Napisala S.M.

Predstava “Zlatokosa i tri medvjeda”

Mali fašenk v Đurđevcu

Maškare u maloj školi

 

 

Skip to content