Maskenbal u Maslačku

Objavljeno : 1. ožu 2022.

Maskenbal u Maslačku

Moderno doba donijelo je sa sobom mnoge promjene tako da ni vještice više nisu što su nekad bile. Dramska skupina  Dječjeg vrtića Maslačak održala je dana 1.3.2022 predstavu pod nazivom „Ivica i Marica ili ni vještice nisu što su nekad bile”, a dječji zbor vrtića Maslačak se predstavio prigodnim pjesmama.  Predstavi su prisustvovale sve odgojne skupine vrtića u maskiranom izdanju. Na djeci zanimljiv način prikazani su moderni Ivica i Marica, koje njihovi roditelji, da bi ih odvojili od računala i igrica, pošalju na izlet u šumu. Ivica i Marica u šumi susreću bakice – vještice koje više nikog ne mogu prestrašiti. Vještice, rastužene što ih se moderna djeca više uopće ne boje, prihvaćaju utjehu Ivice i Marice i odlaze na maskenbal gdje će ih cijeniti.

Superjunaci, vile, princeze i ostale vesele maškare sudjelovale su na balu pod maskama i naravno, počastile se ukusnim krafnama… Zahvaljujemo svim odgojiteljicama koje su se maskirale i vidimo se na godinu s boljim, ljepšim i kreativnijim maskama.

 

 

Skip to content