MASLAČAK NA GRADSKOM MASKENBALU 2022.

Objavljeno : 26. velj 2022.

MASLAČAK NA GRADSKOM MASKENBALU 2022.

U subotu 26.02.2022. naš vrtić nastupio je na gradskom maskenbalu. Sudjelovale su sve vrtićke skupine u pratnji svojih odgojiteljica. Kao i svake godine odgojiteljice su u suradnji s roditeljima napravile lijepe i originalne maske. Treću nagradu osvojila je mlađa odgojna skupina Kockice s temom “Rubikove kocke”, odgojiteljice Dubravka Markovica i Veronika Zglavnik, drugo mjesto pripalo je starijoj jasličkoj skupini Srčeka s temom “Salata”, odgojiteljica Sabine Satnešić i medicinska sestra Mirjana Horvat,  a prva nagrada pripala je starijoj odgojnoj skupini Pčelice s temom „Perilice za rublje“ , odgojiteljica Renata Kovačić i Lana Prečko. Žiri je svim pobjednicima uručio i prigodne poklon pakete. Svi sudionici maskenbala mogli su popiti čaj, te se zasladiti krafnama.

Čestitamo pobjednicima i zahvaljujemo svima koji su se potrudili, a posebno našim vrijedni  i susretljivim roditeljima.

 

Skip to content